top of page

Najczęściej zadawane pytania

5A kopia.jpg
5A kopia.jpg

Jakie projekty mogę u Was zamówić?

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz: domów, mieszkań, apartamentów.

Projektujemy zarówno całe duże domy, jak i małe mieszkania typu studio, czy też pojedyncze pomieszczenia typu kuchnia, łazienka, sypialnia.

Oprócz tego, mamy w swoim portfolio przeróżne inne przestrzenie – hotele, przestrzenie komercyjne, gastronomiczne, miejskie.

Zakres pracy zależy od Twoich potrzeb. Do wyboru masz konsultacje wnętrzarskie, projekt funkcjonalny w (2D), projekt wykonawczy (3D) lub kompleksowy, możemy też przygotować dla Ciebie zmiany w projekcie dewelopera.

Czy mogę zamówić projekt samej łazienki?

Oczywiście.

Prześlij nam rzuty lub rysunki zwymiarowanej przestrzeni oraz opis tego, jakie są Twoje oczekiwania względem projektu, a my stworzymy bezpłatną wycenę.

Czy projekt wnętrz to tylko rozmieszczenie mebli?

Projekt wnętrz, który dla Ciebie możemy stworzyć, to znacznie więcej.

 

Poza optymalnym, funkcjonalnym i estetycznie satysfakcjonującym rozmieszczeniem mebli, projekt zawierać może: szczegółowe schematy elektryki, przyłączy wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, projekt posadzek, sufitu, oświetlenia, sztukaterii, drzwi, rysunki techniczne zabudów meblowych, listy zakupowe, kosztorysy wykonawcze.

 

Zgłoś się do nas z pytaniem o szczegółową ofertę, a dowiesz się czego możesz oczekiwać po poszczególnych zakresach współpracy.

01-01-układ funkcjonalny.jpg
3A kopia_edited.jpg

Co to są konsultacje on-line?

Konsultacje wnętrzarskie to 60-90 minut rozmowy o Twojej nieruchomości – w czasie takiej rozmowy rozwiązujemy problemy, na które napotykasz podczas budowy/remontu/aranżowania przestrzeni.

 

Przed rozmową zostaniesz poproszony o przesłanie rzutów lub zdjęć wnętrza oraz swoich wątpliwości lub pytań, co pozwoli naszym architektom przygotować dla Ciebie wyczerpujące odpowiedzi. Konsultacje odbywamy w formie głosowej lub video, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

 

Wstępna 15-minutowa konsultacja telefoniczna jest bezpłatna. Przejdź do formularza kontaktowego, by umówić się na konsultację.

Jak wyceniany jest projekt?

Projekty wnętrz wyceniamy przeważnie w przeliczeniu na metr kwadratowy projektowanej przestrzeni.

 

Kiedy jednak projektujemy pojedyncze pomieszczenia (np. kuchnia, łazienka), cena będzie zależała nie tylko od metrażu, ale również od stopnia skomplikowania projektu, rodzaju zabudowy, wyboru wykończenia. Wycena każdego projektu jest całkowicie niezobowiązująca i darmowa.

Miączyńska 57A_21.JPG

Oczywiście.

Podejmujemy się nadzoru nad projektami zlokalizowanymi w Warszawie i okolicach. Nadzór wyceniany jest za godzinę pracy architekta na budowie/w nieruchomości, zależy również od odległości, którą musimy przebyć by dojechać do danej lokalizacji.

Szanujemy naszych klientów i zapewniamy, że w najkrótszym możliwym czasie rozwiążemy tyle problemów, ile tylko możliwe

Czy mogę zamówić projekt z nadzorem?

Jak wyceniany jest projekt?

Projekty wnętrz wyceniamy przeważnie w przeliczeniu na metr kwadratowy projektowanej przestrzeni. Kiedy jednak projektujemy pojedyncze pomieszczenia (np. kuchnia, łazienka), cena będzie zależała nie tylko od metrażu, ale również od stopnia skomplikowania projektu, rodzaju zabudowy, wyboru wykończenia. Wycena każdego projektu jest całkowicie niezobowiązująca i darmowa.

Miączyńska 57A_21.JPG
bottom of page