top of page
onas-4.jpg

KATE STUDIO

Jesteśmy pracownią, która zajmuje się projektowaniem przestrzeni prywatnych i komercyjnych.  Dbamy, aby nasze wnętrza były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy, jakie rozwiązania zapewnią użytkownikom komfort i satysfakcję estetyczną. Z pasją projektujemy zarówno przestrzenie premium, jak i te w których ważną rolę gra budżet. Chcemy dzielić się z naszymi klientami naszą wiedzą, doświadczeniem, zamiłowaniem do dobrych materiałów i ponadczasowych wykończeń. Pozwól nam towarzyszyć Ci w pięknej podróży, jaką jest projekt i budowa Twojej inwestycji marzeń. Podejmiemy się zarówno projektu pojedynczych pomieszczeń, jak i kompleksowych projektów budowlanych.

.

mag inż. arch.
KATARZYNA WRÓBLEWSKA

Pomysłodawczyni i założycielka Kate Studio.

W 2011 r. ukończyła studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej u

dr hab. n. tech. Magdaleny Staniszkis. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w HS99, gdzie czerpała z wiedzy i kompetencji najwyższej klasy specjalistów branży.

W 2019 r. uzyskała uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. 

Jej pasją jest architektura wnętrz. Uwielbia szukać rozwiązań będących połączeniem piękna i funkcjonalności. Kocha naturalne materiały, ponadczasowe aranżacje i dobrze zaprojektowane meble. Fascynuje ją niebanalne rękodzieło i sztuka współczesna.

 

Projektowane przez nią wnętrza charakteryzują się elegancją i harmonijnymi połączeniami barw i dekoracji, a także nowoczesnością i dbałością o detale. Ogromną inspiracją i źródłem kreatywności są dla niej liczne podróże zagraniczne.

onas-3.jpg
bottom of page