top of page
Belvedere Apt_7.jpg
APARTAMENT PRZY PARKU ŁAZIENKOWSKIM

Czasami aranżujemy wnętrze tak, by jego harmonia dawała nam odpoczynek od chaosu miejskiej dżungli widocznej za oknami. Ale bywa też i tak, że zachwycający, kojący kadr wyznaczany przez ramy okienne, sam w sobie może stanowić dekorację mieszkalnej przestrzeni. W apartamencie przy Parku Łazienkowskim wykorzystano sposobność tego drugiego rodzaju aranżacji. Piękny landszaft Łazienek widoczny za oknem zachwyca już od wejścia.

MIESZKANIE W STYLU JAPANDII

Minimalizm, poczucie spokoju i naturalne barwy były wytycznymi do stworzenia tego pięknego wnętrza. Wszystko w oparciu o umiar i idealne proporcje. Dzięki szlachetnym materiałom wnętrze zyskało niepowtarzalny charakter.  

2 (1).jpg
Marszałkowska 72_Office_4.jpg
BIURO W NEOGOTYCKIEJ KAMIENICY W WARSZAWIE

Bazą projektu stały się zabytkowe sztukaterie, piękna stolarka w neogotyckim kształcie oraz oryginalne włoskie żyrandole. Udało się też odrestaurować parkiety oraz stolarkę drzwiową, która ze względu na nowe funkcje została uzupełniona nowymi zabudowami. Duże powierzchnie oraz wysokość pomieszczeń pozwoliły na zastosowanie ciemnych barw.

DOM MIEJSKI NA MOKOTOWIE

Skomplikowana przebudowa domu jednorodzinnego na warszawskim Mokotowie. Wyburzenie dwóch zewnętrznych ścian konstrukcyjnych i zupełna zmiana wewnętrznego układu domu z lat 70 pozwoliła stworzyć otwartą przenikającą się przestrzeń.

hero-2.JPG
Przedpole 9_3.jpg

MIESZKANIE W JASNYCH BARWACH

Potrafimy stworzyć piękną przestrzeń zarówno używając drogich mebli jak i wyposażenia z Ikei.  Przestrzeń ta została zaprojektowana z myślą o wynajmie, dlatego przy projektowaniu liczyła się każda złotówka. Pomimo trudnych założeń powstała przestrzeń spójna i przyjazna do życia.

bottom of page